قوانین و مقررات سایت ربات سبز به نشانی  www.robatesabz.ir

 

این صفحه همانند یک توافق است که طبق ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی یک قرارداد قانونی می‌باشد و کلیه افراد به هر نحوی که از این سایت استفاده می‌کنند ملزم به رعایت آن هستند.

کاربران با ثبت نام در این سایت و خرید محصولات یا استفاده از خدمات و مطالب سایت این توافق‌نامه‌ را تایید نموده و مواد آن را که در این صفحه بیان شده است، قبول داردند.

 

ماده 1: تعاریف

1-1) قوانین جمهوری اسلامی ایران : 

شامل قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به صورت لازم الجرا در آمده باشد. از جمله قوانینی که سایت ربات سبز تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی  قانون حمایت از مصرف کننده

1-2) وب‌سایت ربات سبز: 

وب سایت ربات سبز به نشانی www.robatesabz.ir می‌باشد که کاربران از طریق آن محصولات مورد نظر خود را خریداری می‌نمایند.

1-3) محصول: 

منظور از محصول در این وب سایت عبارتند از : دوره‌های آموزشی ، کتاب، CD ، فایل‌های دانلودی از نوع فیلم ، صوت ، متن که به صورت برخط و یا فیزیکی خریداری می‌شود .

1-4) مشتری یا کاربر: 

منظور از مشتری یا کاربر شخص یا شرکتی است که در سایت ربات سبز ثبت نام نموده است.

 

ماده 2: موضوع فعالیت سایت

2-1)سایت ربات سبز در زمینه‌ی آموزش برنامه‌نویسی اندروید به صورت برگزاری دوره‌های آموزشی، مقاله، کتاب، فایل صوتی، فعالیت می‌کند . تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

 

ماده 3: حساب کاربری و حریم خصوصی

3-1)عضویت و ایجاد حساب کاربری در این سایت ( ربات سبز ) کاملا رایگان می‌باشد ولی مطالعه و قبول نمودن تمام قوانین و مقررات این صفحه برای ثبت‌نام یا هرگونه استفاده از خدمات وب‌سایت لازم است. لازم به ذکر می‌باشد ثبت‌نام در سایت ربات سبز و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات سایت ربات سبز می‌باشد.

3-2)هر شخص در این سایت فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد. و اگر بعدا مشخص شود آن شخص چند حساب کاربری در این سایت دارد، این سایت می‌تواند کلیه حساب‌های آن فرد را حذف کند و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری‌اش را قطع کند و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام را ندارد.

3-3) افرادی که تمایل دارند عضو این سایت شوند بایستی از اطلاعات هویتی صحیح و اصلی خود استفاده نمایند و در صورتی که شخصی با اطلاعات جعلی در سایت ربات سبز حساب کاربری ایجاد کند، این سایت می‌تواند آن کاربر را حذف نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی برای این اقدام ربات سبز ندارد. در ضمن وجه پرداخت شده کاربر برای خرید محصولات مسترد نخواهد شد.

3-4) افراد برای ایجاد حساب کاربری بایستی در نکمیل اطلاعات هویتی و واقعی خود دقت لازم را داشته باشند و آن را به صورت صحیح و کامل تمکیل نمایند. ربات سبز هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات غلط و نادرست کاربران ندارد.

3-5) چنانچه مشخص شود شخصی به هر روشی به تبلیغات منفی، غلط و مغرضانه علیه ربات سبز بپردازد، مدیر سایت می‌تواند حساب آن کاربر را حذف کند و از ی به مراجع قانونی شکایت نماید.

 

ماده 4: مسئولیت‌های کاربران

4-1) وظیفه حفظ و نگهداری اطلاعات کاربران از جمله نام کاربری ، رمز عبور، شماره تلفن، آدرس و کلیه اطلاعات هویتی خود کوشا باشند و در صورت سهل انگاری مسئولیت عواقب آن بر عهده کاربر می‌باشد.

4-2) اشخاص نباید با هر هدفی و نیتی حساب کاربری خود را به شخص یا اشخاص دیگری واگذار کند و ربات سبز فقط به کسی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. لذا اگر بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به اشخاص دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر می‌باشد و این سایت هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

4-3)چنانچه مشخص شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند ربات سبز می‌تواند اقدامات لازم را به هر صورتی که صلاح بداند مثل حذف و یا موارد دیگر انجام دهد و کاربر مربوطه حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به آن اقدام ندارد.

4-4) کاربران متعهد هستند تا کلیه‌ی دوره‌ها و کتاب‌های سایت ربات سبز را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از در اختیار قراردادن آن‌ها به هر نحوی در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده ربات سبز حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهد شد.

4-5)کاربران نبایستی در قسمت‌های محتلف سایت مطالبی را بگذارد یا کاری انجام دهد که باعث نقض حقوق اشخاص شود و یا یک عمل مجرمانه به همراه داشته باشد و در صورت انجام این کار عواقب و مسئولی‌های حقوقی آن بر عهدههمان شخص می باشد.

4-6)کاربران متعهد می‌شوند که در این سایت در خصوص امور مذهبی و سیاسی اظهار نظر نکنند. و چنانچه هر کاربری این بند را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت حذف و اگر خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود و آن کاربر یگر حق استفاده از این سایت را  ندارد.

 

ماده 5: مسئولیت‌های ربات سبز

5-1) اطلاعات ثبت شده‌ی کاربران در سایت ، نزد ربات سبز محفوظ است و ربات سبز تمام تلاش خود را جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این منظور استفاده نماید.

5-2) سایت ربات سبز تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیتی به کاربران ارائه دهد و متعهد است تا همیشه و در همه حال پذیرای پیشنهادات و انتقادات کاربران باشد.

5-3) این سایت تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. ربات سبز می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه نسبت به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت اقدام نماید و این کار هیچ‌گونه حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

5-4) چنانچه بر اثر اشتباه سایت، محصولی موجود اعلام شده باشد ولی موجودی آن صفر باشد، سایت این حق را دارد تا آن سفارش را باطل نماید.

5-5)چنانچه قیمت محصولی بر اثر اشتباه، کمتر یا بیشتر اعلام گردد، سایت می‌تواند خریدهای قبلی را باطل و حذف نماید تا ثبت سفارش با قیمت صحیح انجام پذیرد.

 

ماده 6: مالکیت فکری و محتوایی ربات سبز

6-1) هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به کلیه محتوای سایت ربات سبز مانند مقالات، محصولات و دوره‌های آموزشی، کتاب‌ها، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدیوها و… که متعلق به ربات سبز می‌باشد را بدون موافقت و اجازه مدیر سایت ربات سبز ندارد.

6-2 شایان ذکر است اگر محتوای سایت از منبع داخلی یا خارجی دیگری اخذشده باشد به آن منبع ارجاع داده ‌شده است

6-3) سایت ربات سبز هیچ‌گونه نمایندگی به صورت فیزیکی در شهر‌های مختلف و همچنین در سایت‌ها و فضای مجازی ندارد و آدرس و روش برقراری ارتباط با این سایت فقط و فقط از طریق صفحه تماس با ما می‌باشد.